> Zeltex---przenosne-analizatory-nir-dla

ZELTEX - przenośne analizatory NIR dla rolnictwa i przemysłu spożywczego

Data utworzenia: 06-12-2014

Polski Farmer ma przyjemność poinformować Państwa o rozszerzeniu asortymentu o ekonomiczne, przenośne analizatory NIR, umożliwiające pomiar wilgotności, białka, czy tłuszczu techniką NIR (pomiar w bliskiej podczerwieni).

Linia urządzeń dostepnych na naszej stronie internetowej, umożliwia przeprowadzenie lokalnej kalibracji oraz szybką ocenę wybranych składników pokarmowych z laboratoryjną dokładnością przy skupie, mieszaniu, produkcji czy sprzedaży gotowych produktów.

 

Szukasz łatwego i szybkiego sposobu kontroli jakości produktów, zakupionych lub oferowanych przez Ciebie w sprzedaży? Chcesz znać zawartosć białka w pszenicy lub jęczmieniu browarnianym w czasie mniejszym od minuty? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

 

Od dzisiaj będziesz mógł swobodnie dokonać analizy jakości ziarna zbóz, mleka, mięsa oraz pozostałych produktów. Unikiesz presji dotyczącej oczekiwania na wynik oraz wątpliwości zwiazanych z dokładnością pomiarów.

 

Jako autoryzowany dystrybutor firmy Zeltex, amerykańskiego producenta przenośnych urządzeń dla przemysłu spożywczego oraz doswiadczalnictwa oferujemy Państwu innowacyjną ofertę, przekładającą się na pewność, łatwość i szybkość pomiarów.

 

Analizatory są specjalnie dostosowane do Państwa wymogów, gdyż zastępują czasochłonną i długotrwałą, tradycyjną metodę analizy chemicznej. Analizatory ZX 501Q, ZX 550, ZX 50 oraz Acculean wykonuja pomiary próbek od 20 do 100 g, ponadto charakteryzują się wysoką dokładnością i czystością pomiaru.

 

Obsługa urządzeń jest szybka i bezproblemowa, a możliwość lokalnych kalibracji dla wielu produktów zbożowych, mlecznych, mięsnych, spożywczych sprawia, że urządzenia mogą niezawodnie spełniać swoją funkcje przez wiele lat.

 

Firmy z obszaru doświadczalnictwa zainteresuje ZX 50 SRT, przeznaczony do pomiaru małych próbek całych nasion bez ich zniszczenia. ZX 50 SRT mierzy poziom wilgotności, białka i tłuszczu dla próbek o wielkości 20 gram co pozwala na selekcje nasion oraz roślin o najwyższych parametrach żywieniowych. Bez koniecznosci przetworzania próbki do badań.

 

Rozwiązania zastosowane  w analizatorach Zeltex są objęte licznymi patentami firmy Zeltex, przekładające się na kontrole jakości w laboratoryjnej dokładności na polu, skupie, wyładunku, lini produkcyjnej czy sprzedaży gotowego produktu. Dzięki tym rozwiązaniom można stworzyć mobilne, szybkie i precyzyjne laboratorium, które zapewni efektywną kontrolę bezpieczeństwa żywności.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie Państwo w sklepie internetowym oraz do kontaktu z naszym Specjalistą.