> Stacja-rtk-za-pol-ceny

Stacja RTK za pół ceny

Data utworzenia: 18-05-2015

Aby uniezależnić rolników od regularnych opłat abonamentowych, Polski Farmer we współpracy z Trimble wprowadza na 2015r. nowy system sprzedaży stacji bazowych RTK. Stacje montowane w gospodarstwach rolników objęte będą 2 letnim programem serwisowym obejmującym instalację, szkolenie z obsługi urządzeń korzystających z sygnału korekcyjnego o dokładności 2,5cm oraz serwis gwarancyjny.

 

Montaż stacji odbędzie się na podstawie podpisanej wcześniej umowy zawierającej dwustronne uzgodnienia dotyczące instalacji i eksploatacji stacji. Ponieważ praktyczny zasięg stacji obejmuje koło o promieniu 13km w praktyce oznacza to, że ze stacji może korzystać wiele gospodarstw, co powoduje, że cena stacji staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. 

 

Gospodarstwa, które się zgłoszą do programu otrzymają fachową ocenę topograficzną mocy sygnału ze stacji bazowej w oparciu o co, można zaprojektować system zapewniający pewny dostęp do sygnału korekcyjnego przez okrągły rok (wizualizacja poniżej).

 

Aby skorzystać z wyjątkowej oferty wystarczy skontaktować się z biuro@polski-farmer.pl lub zadzwonić na numer 534 179 555. Inżynier z Polskiego Farmera dojedzie do gospodarstwa, aby przeprowadzić audyt pod kątem możliwości zastosowania stacji RTK w oparciu o optymalny w danych warunkach sposób przekazu sygnału ze stacji do urządzeń zainstalowanych w maszynach rolniczych (np. radiowy czy komórkowy).

 

Całkowity koszt własnej stacji RTK to 23tys zł netto. Koszt obejmuje usługę montażu, szkolenie oraz opiekę serwisową przez 2 lata. Zapraszamy do audytu gospodarstwa.

 

Stacja RTK

 

Kolor zielony - mocny sygnał z RTK

Kolor żółty - akceptowalny sygnał z RTK

Kolor czerwony - niedostateczny sygnał z RTK