> Sprzet-do-drenowania

Sprzęt do drenowania

Data utworzenia: 15-02-2017

Rozwiązanie w zakresie drenażu WM-Drain® firmy Trimble łączy w sobie funkcje analizy, projektowania, instalacji oraz mapowania przy systemach odwadniających powierzchniowych i podpowierzchniowych.


W połączeniu z wybranymi wyświetlaczami Trimble oraz korektorem poziomu RTK, rozwiązanie WM-Drain zapewnia optymalne rozmieszczenie rur w 3D, co poprawia zyski ze zbiorów poprzez ograniczenie tworzenia się kałuż, optymalizację głębokości korzeni, maksymalizację długości okresu sadzenia i minimalizację strat czynników odżywczych.

 

Zbieraj z łatwością dane 3D z pola przy pomocy wyświetlacza TMX-2050 lub FmX, albo przenośnego systemu do pomiarów WM-Topo.

Analizuj dane 3D z pola korzystając z oprogramowania Farm Works Surface, by móc podejmować lepsze decyzje w zakresie instalacji melioracyjnych.  Zaprojektuj i zweryfikuj w biurze całkowity system odwadniający 3D przy pomocy programu Farm Works Surface, lub projektuj przebieg przewodów na miejscu, bez opuszczania pojazdu. 

Weź projekt ze sobą na pole i wykorzystaj technologię Trimble sterowania maszynami 3D, w celu precyzyjnej instalacji rur lub rowów powierzchniowych. 

Rejestruj prawdziwe lokalizacje zainstalowanych odcinków rur odpływowych lub rowów i wykorzystaj te dane do przyszłych czynności związanych z konserwacją lub rozbudową sieci melioracyjnej.