> Sprzeglo-tru-count-oszczednoscia1

Sprzęgło Tru Count oszczędnością materiału siewnego

Data utworzenia: 30-04-2015

Siew to jeden z podstawowych zabiegów agrotechnicznych. Wykonanie tego zabiegu ma ogromny wpływ na wschody roślin, ich dalszy rozwój oraz plonowanie. Ważną rolę w tym procesie odgrywa materiał siewny, który nieraz kosztuje dużo pieniędzy. Z myślą o tym, aby zaoszczędzić czasu oraz pieniędzy włożonych w siew PF może wyposażyć wasz siewnik w kontrolę sekcji, która ograniczy straty materiału siewnego.

 

Wykorzystanie sygnałów GPS i technologii sterowania wysiewem umożliwia w prosty i dokładny sposób kontrolować ilość wysiewu oraz sterować pracą tak, ażeby unikać nakładek oraz prawidłowo zamknąć siew na końcu rzędu. Dzięki temu będziemy w stanie wysiać zamierzoną dawkę materiału siewnego, a materiał ten zostanie optymalnie wykorzystany.

 

Sprzęgło Tru Count dostarcza najwyższej jakości siania. Pozwala ono na uruchomienie i zatrzymanie przepływu nasion w czasie rzeczywistym z kabiny pojazdu. Dzięki niemal natychmiastowej aktywacji lub dezaktywacji, nie ma opóźnienia w pracy.

 

Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet ponad 5 procent na kosztach związanych z materiałem siewnym a dodatkowo zasiewy będą wyglądały bardzo estetycznie.