> Nowe-zasady-prow-2014-2020

Nowe zasady PROW 2014-2020

Data utworzenia: 20-04-2016

Nowe zasady PROW 2014-2020 premiują min. gospodarstwa inwestujące w rozwiązania innowacyjne i umożliwiajace oszczędności środków produkcji rolnej np. nawozów sztucznych. Dlatego w ostatnim czasie bardzo wzrosło zainteresowanie rozsiewaczami do nawozów czy też opryskiwaczami z funkcją zmienne aplikacji sprzężonej z mapami zasobności pola czy też bieżącym odczytem wigoru roślin aby zmiennie aplikować nawozy azotowe.

 

Wielu rolników nie jest świadomych, że zamiast kupować gotowe zestawy rozsiewaczy z płynną regulacją zasuwy, czy też opryskiwaczy z regulacją wypływu cieczy można zastosować uniwersalny display np. CFX 750. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko kontrolować aplikację nawozu w formie sypkiej lub płynnnej ale też umożliwi zastosowanie jazdy równoległej sprzężonej z systemem GPS oraz urządzeniem kierującym do ciągnika czy też opryskiwacza samojezdnego.

 

W efekcie z takiego rozwiązania uzyskuje się o wiele więcej korzyści niż w zakupie samego tylko komputera do sterowania aplikacją. Skontaktuj się ze specjalistą z  firmy Polski Farmer aby sprawdzić optymalną dla siebie konfigurację i możliwości rozłożenia konfiguracji w czasie.