> Naped-rawson

Napęd Rawson®

Napęd Rawson®

Napędza pompy tłokowe, zapewniając ich wydajną pracę podczas sadzenia
Jeden napęd pozwala obsadzić nawet 24 jednostki rzędów
Zarządzaj siewem nasion, aplikacją pestycydów, nawozów płynnych i tradycyjnych z użyciem kontroli sekcji aż do 48 różnych ustawień
Kompatybilny ze zintegrowanym wyświetlaczem FmX® oraz wyświetlaczem CFX-750™, współpracuje również z wieloma sterownikami innych producentów
 

 

Wykorzystanie sygnałów GPS i technologii sterowania wysiewem. Produkt umożliwia w prosty i dokładny sposób kontrolować ilości wysiewu oraz sterowanie pracą tak, ażeby unikać nakładek oraz prawidłowo zamknąć siew na końcu rzędu. Dodatkowo, unikając podwójnego siewu zwiększa plony pól. Oszczędności mogą być znaczące ponad 5 procent kosztów kwalifikowanych.


Dodatkowo kontrola przewodów do wysiewu nasion zapobiega stratom wynikającym z niedrożności przewodu, które mogą skutkować nie obsianie całych rzędów na polu.


Sprzęgła Tru Count współpracują z szerokim wyborem monitorów, w tym Trimble® EZ-Guide®250, CFX-750™i FMX®. Sprzęgła Tru Count osiągają większą precyzję we współpracy z FMX® zintegrowanym z systemem Application Tru ™ jest to system o zwiększonej funkcjonalności.

 

 

 
Napęd Rawson®
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słowa kluczowe: rolnictwo precyzyjne, nawigacja równoległa, automatyka jazdy, trimble