> Centerpoint-rtk-real-time-kinematic

CenterPoint™ RTK (Real Time Kinematic)

Wcześniej znany jako Trimble® RTK,  Trimble® CenterPoint™ RTK jest idealny dla gospodarstw wymagających bardzo wysokich dokładności z polami oddalonymi od stacji bazowej nie więcej niż 13 km bez takich przeszkód terenowych jak góry czy gęste lasy. Idealnie nadaje się do upraw rzędowych, sadzenia, wyrównywania terenu czy melioracji gdzie wymagane są najwyższej klasy dokładności poziome i pionowe.


Firma Trimble® jest pionierem RTK od początku lat 90'. W ciągu dwóch lat stała się wiodącą firmą w branży pozycjonowania poniżej jednego cala.  Stacje bazowe RTK wysyłają poprawki poprzez modem radiowy do odbiornika znajdującego się w pojeździe.


Stacje bazowe wymagają odpowiedniego i profesjonalnego zaprojektowania na Twoim gospodarstwie dla uzyskania najwyższych dokładności oraz największej pewności pomiaru. Ale nie masz się czym martwić - zajmiemy się tym dla Ciebie!

 

Właściowości sygnału:

  • DOSTARCZANY: radiowo
  • DOKŁADNOŚĆ: 2,5 cm (absolutna)
  • CZAS INICJALIZACJI: mniej niż 1 minuta
  • KOSZT: stacja bazowa
  • DODATKOWE ZALETY: zero abonamentów, najwyższa możliwa dokładność i precyzja.

CenterPoint™ RTK (Real Time Kinematic)

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słowa kluczowe: rolnictwo precyzyjne, nawigacja równoległa, automatyka jazdy, trimble, RTK, Center Point, CenterPoint, stacja bazowa, stacja referencyjna