> Article4

Uwaga promocja na targi Agro Show 2015

Data utworzenia: 15-09-2015

Z okazji targów Agro Show 2015 Trimble przygotowało atrakcyjną promocję!

Zestaw Trimble CFX-750 + Ez-Steer + uchwyt montażowy już za jedyne 17 999 zł netto!

 

 

 

Zeltex - precyzyjny pomiar składników pokarmowych w zbożach

Data utworzenia: 21-08-2015

        Jedni rolnicy kończą żniwa i przygotowują się do siewu rzepaku, a drudzy jeszcze zbierają swoje plony. W zależności od przeznaczenia plonów ważne jest podczas sprzedaży zbóż czy rzepaku, aby spełniały one właściwe parametry. Dlatego Polski Farmer jako autoryzowany dystrybutor firmy Zeltex, wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów ma do zaoferowania analizator NIR do pomiaru całych ziaren, który z pewnością przyda się podczas tegorocznych żniw.

Pokaz sprzętu rolnictwa precyzyjnego na Mazurach

Data utworzenia: 15-07-2015

Dnia 2 lipca br. firma Polski Farmer oraz Trimble Agriculture zorganizowała pokaz sprzętu Rolnictwa Precyzyjnego marki Trimble, który odbył się w Gospodarstwie Rolnym Tamary i Edwarda Przyłuckich w Brożówce koło Giżycka. W pokazie wzięli udział właściciele jak i pracownicy dużych gospodarstw z Warmii i Mazur, zainteresowani nowoczesnym rozwiązaniami rolnictwa precyzyjnego. Celem pokazu było przedstawienie rozwiązań z zakresu rolnictwa precyzyjnego oraz korzyści jakie można odnieść wdrażając te systemy do swojego gospodarstwa.

Next Swath - automatyczne zawracanie. Nowość od Trimble.

Data utworzenia: 16-06-2015

Jeden ze światowych liderów w rolnictwie precyzyjnym, firma Trimble wychodząc na przeciw wymaganiom swoich klientów wprowadza do swojego asortymentu automatyczne zawracanie.

Korzyści z wykorzystania DDGS i rozwiązań rolnictwa precyzyjnego

Data utworzenia: 01-06-2015

Praca, kapitał, ziemia to trzy podstawowe czynniki produkcji. Dwa ostatnie parametry czynników produkcji zmuszają nie jednego producenta rolnego do racjonalnego gospodarowania zasobami. W dzisiejszych czasach Polski Rolnik powinien być konkurencyjny wobec wysoko rozwiniętych krajów Unii Europejskiej, jest to trudny, ale mierzalny cel do osiągnięcia. Dzięki pomocy firmy Polski Farmer, który pomaga wdrażać rozwiązania rolnictwa precyzyjnego, każdy klient może zoptymalizować uprawę roli, a przez to uzyskać wysokiej jakości płody rolne, które można przeznaczyć na paszę dla zwierząt, np. DDGS.

Pokaz Trimble w gospodarstwie wdrożeniowym na Mazurach

Data utworzenia: 29-05-2015

Polski Farmer 22 kwietnia 2015 roku zorganizował pokaz w Gospodarstwie Rolno-Hodowlanym, Pana Edwarda Przyłuckiego w Brożówce na Mazurach dla studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Gospodarstwo pełni rolę gospodarstwa wdrożeniowego firmy Polski Farmer i posiada pełny asortyment firmyTrimble. Podczas pokazu zostały zaprezentowane rozwiązania rolnictwa precyzyjnego jednego z światowych liderów - Trimble oraz przepiękne, turystyczne zaplecze gospodarstwa Państwa Przyłuckich.

Analizator NIR skalibrowany na polskiej pszenicy

Data utworzenia: 18-05-2015

Niedawno informowaliśmy w aktualnościach o wprowadzeniu na rynek przenośnych analizatorów NIR. Miło nam poinformować, że właśnie zakończyliśmy kalibrację urządzeń na polskiej pszenicy. 

Stacja RTK za pół ceny

Data utworzenia: 18-05-2015

Aby uniezależnić rolników od regularnych opłat abonamentowych, Polski Farmer we współpracy z Trimble wprowadza na 2015r. nowy system sprzedaży stacji bazowych RTK.