> Aktualnosci2

Aktualności

21.10.2014

Firma Polski Farmer ma przyjemność poinformować o zakończeniu konkursu „Sprawdź swój potencjał”, który został zorganizowany z okazji 10-lecia Polskiego Rolnictwa w Unii Europejskiej. Tematem konkursu było stosowanie systemów precyzyjnego rolnictwa w celu podniesienia optymalizacji gospodarowania.
 
Konkurs trwał od 1 lipca do 19 września bieżącego roku, z pulą nagród w postaci 10 sztuk nawigacji do jazdy równoległej m.in. Trimble® FmX®, Trimble® CFX-750™ oraz Trimble® EZ-Guide® 250 oraz 40 sztuk 20% bonów rabatowych na zakupy rozwiązań Trimble® w firmie Polski Farmer. Wymienione nagrody otrzymali autorzy najefektywniejszej koncepcji zastosowania urządzeń marki Trimble® z zakresu rolnictwa precyzyjnego w swoim gospodarstwie rolnym w oparciu o obliczenia wykonane na kalkulatorze oszczędności.
 
Laureatami konkursu w kategorii nagród rzeczowych zostali: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Hopkie, Gospodarstwo Rolne "Upałty-Rol", Marek Rodziewicz, Damian Bartoszek, Jacek Wojsiat, Wojciech Bielański, Waldemar Wojciechowski, Norbert Grzeszczyk, Krzysztof Panasiewicz oraz Mateusz Zienkiewicz.
 
Gala wręczenia nagród odbędzie się 26 września 2014 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie połączona z wykładem na temat rolnictwa precyzyjnego, projektu Bioprodukty oraz przedstawienie produktów firmy Trimble®.
 
Polski Farmer promuje i wdraża nowoczesne rozwiązania w rolnictwie, aby zwiększyć wydajność i optymalizację procesów produkcji roślinnej oraz zmniejszyć koszty produkcji. Firma Trimble® jest jednym ze światowych liderów rozwiązań w rolnictwie precyzyjnym.  Polski Farmer, jako autoryzowany dystrybutor firmy Trimble® zna potrzeby polskich rolników i świadczy kompleksowe usługi doradcze, montażowe oraz szkoleniowe.  Zachęcamy do współpracy z nami. 
 
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyłonionym w konkursie laureatom.
 
Z poważaniem,
 
Bogdan Bartkiewicz i Joanna Kopeć
Właściciele firmy Polski Farmer  

 

3.07.2014

Kolejne zgłoszenia przybywają - cieszymy się niezmiernie takim zainteresowaniem!

 

1.07.2014

Konkurs oficjalnie wystartował! Zapraszamy do wypełniania formularzy zgłoszeniowych!